MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10695134
*
nr 1069 5134
Byrå
6 lådor, Teak, längd: 75 cm, djup: 37 cm, höjd: 105 cm
Kondition: skadad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 18:39:59
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/11 23:31:48
1
600 kr
12/11 19:04:22
2
600 kr
12/11 19:04:22
1
600 kr (Budbetjänt)
14/11 11:51:46
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
7119 Byrå
"Medevi", byrå ur Ikeas 1700-talssserie, sengustav..//
Aktuellt bud: 3.000 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:21
-
7201 Byrå
Rokokostil, med stenskiva. Bredd: 80 cm, djup: 36 ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:59
-
6764 Byrå
sengustaviansk stil, vitmålad, tre lådor, beslag i..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:19
-
7217 Chiffonjé
1890-tal. Valnöt, Bredd: 76 cm. Djup: 52 cm. Höjd:..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:53
*
Byrå
Kondition: skadad
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5134
Byrå
6 lådor, Teak, längd: 75 cm, djup: 37 cm, höjd: 105 cm
Kondition: skadad
| Utrop: | 1.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 10/11 23:31:48 | 1 | 600 kr |
| 12/11 19:04:22 | 2 | 600 kr |
| 12/11 19:04:22 | 1 | 600 kr (Budbetjänt) |
| 14/11 11:51:46 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
7119 Byrå
"Medevi", byrå ur Ikeas 1700-talssserie, sengustav..//
Aktuellt bud: 3.000 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:21 -
7201 Byrå
Rokokostil, med stenskiva. Bredd: 80 cm, djup: 36 ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:59 -
6764 Byrå
sengustaviansk stil, vitmålad, tre lådor, beslag i..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:19
-
7217 Chiffonjé
1890-tal. Valnöt, Bredd: 76 cm. Djup: 52 cm. Höjd:..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:53



